Πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 12 Οκτωβρίου 2008 οι αρχαιρεσίες του Πανελλήνιου Φαρμακευτικού Συλλόγου (Π.Φ.Σ.) για την ανάδειξη των μελών του νέου Διοικητικού Συμβουλίου (Δ.Σ.) και των τακτικών και αναπληρωματικών μελών του νέου Ανώτατου Φαρμακευτικού Πειθαρχικού Συμβουλίου (Α.Φ.Π.Σ.). Τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας διαμορφώθηκαν ως εξής: 1) ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ Για το Δ.Σ. ΟΝΟΜΑ ΨΗΦΟΙ ΒΑΓΙΩΝΑΣ ΔΗΜ. 18 ΟΝΟΜΑ ΨΗΦΟΙ ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡ. (Τακτικός) 21
ΟΝΟΜΑ ΨΗΦΟΙ
ΟΝΟΜΑ ΨΗΦΟΙ 5) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΗ (ΝΟΥΣΗΚΥΡΟΥ ΑΛΚΙΒ.)
|
Διαβάστε επίσης
15/7/2024 10:16:36 μμΜπλακ άουτ στη διαθεσιμότητα φαρμάκων φοβούνται οι φαρμακοποιοί
Τι ζητούν από τον Αδ. Γεωργιάδη και τον ΣΦΕΕ
15/7/2024 10:09:37 μμΜπορούν οι αγωνιστές του υποδοχέα GLP-1 να μειώσουν την εμφάνιση καρκίνων που σχετίζονται με την παχυσαρκία;
Τι έδειξε νέα μελέτη στο JAMA Network Open;