![main photo](/thumb/article/652x0/27719/f9668d678873f7ff492a5e36d4b9be2e.jpg)
Η Karabinis Medical συμμετείχε ως χρυσός χορηγός στην 15η Διημερίδα Επιστημονικής Ενημέρωσης & Έκθεσης ΣΕΦΑΡ, που πραγματοποιήθηκε στα Ιωάννινα το Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου και την Κυριακή 01 Οκτωβρίου 2023.
Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης, οι Απόστολος Καραμπίνης, Πρόεδρος & Διευθύνων Σύμβουλος της Karabinis Medical και Γιώργος Μανθόπουλος, Γενικός Διευθυντής & Αντιπρόεδρος Δ.Σ., πραγματοποίησαν μια σημαντική παρουσίαση με τίτλο: «H&D Corner: Υπηρεσίες ενίσχυσης της συμμόρφωσης και συμβολής στη ρύθμιση για άτομα με παράγοντες καρδιαγγειακού κινδύνου».