![main photo](/thumb/article/652x0/23352/040697f0203f26986e690bfc79955ac2.jpg)
Η FITO+ αλλάζει και εξελίσσεται. Αλλάζει συσκευασίες, προχωρά σε νέα προϊόντα αλλά κρατά πάντα τις ίδιες προνομιακές τιμές. Το νέο merchandising της FITO+, είναι στη διάθεση κάθε συνεργαζόμενου φαρμακείου. Κυριαρχούν οι νέες 3D κορωνίδες σήμανσης με στοχευμένα μηνύματα για το φαρμακείο, τα οποία είναι:
- Φυτικά καλλυντικά βιοτεχνολογίας.
- Ελληνικά βότανα.
- Από Έλληνες επιστήμονες φαρμακοποιούς.
- Συνεργασίες με ερευνητικά κέντρα της Ευρώπης.
- Μόνο στα φαρμακεία σε προνομιακές τιμές.