![main photo](/thumb/article/652x0/29154/036cb03a204cc8cf472f52b45d44109d.jpg)
Με μεγάλη χαρά και περηφάνεια ο Όμιλος ΠΕΙΦΑΣΥΝ ανακοίνωσε πως βραβεύτηκε για 6η συνεχόμενη χρονιά στην κατηγορία «ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΚΛΑΔΟΥ – ΦΑΡΜΑΚΑΠΟΘΗΚΕΣ»! «Στην ετήσια απονομή των βραβείων-θεσμού "Πρωταγωνιστές της Ελληνικής Οικονομίας 2024", η αναγνώριση αυτή επιβεβαιώνει τη συνεχή μας δέσμευση στην αριστεία και την καινοτομία στον χώρο του φαρμακείου», σημειώνει. Το βραβείο παρέλαβε ο Στέλιος Λαγούλης, Διευθυντής HR του Ομίλου ΠΕΙΦΑΣΥΝ, ο οποίος αφιέρωσε την επιτυχία αυτή σε όλη την οικογένεια του Ομίλου – Φαρμακεία, Εργαζομένους και Διοίκηση.
«Ευχαριστούμε θερμά όλους όσους μας υποστηρίζουν και μας εμπνέουν να συνεχίζουμε να πρωταγωνιστούμε!», αναφέρει σε ανακοίνωσή του ο Όμιλος.