Το νέο Διοικητικό Συμβούλιο που εξελέγη στην πρόσφατη Γενική Συνέλευση που πραγματοποίησε ο Π.Σ.Β.Α.Κ. την Δευτέρα, 5 Μαρτίου 2007 στο ξενοδοχείο HOLIDAY INN συνήλθε σε πρώτη συνεδρίαση την Δευτέρα, 12 Μαρτίου 2007 και συγκροτήθηκε σε σώμα ως εξής: Πρόεδρος: Θεόδωρος Γιαρμενίτης (Diophar Α.E.) Τακτικά μέλη: Nίκος Κουτσιανάς (Apivita A.Ε.Β.Ε.) |
Νέο Διοικητικό Συμβούλιο Στον Πανελλήνιο Σύνδεσμο Βιομηχάνων και Αντιπροσώπων Καλλυντικών (Π.Σ.Β.Α.Κ.)
13/3/2007
Το νέο Διοικητικό Συμβούλιο.
Διαβάστε επίσης
15/7/2024 10:16:36 μμΜπλακ άουτ στη διαθεσιμότητα φαρμάκων φοβούνται οι φαρμακοποιοί
Τι ζητούν από τον Αδ. Γεωργιάδη και τον ΣΦΕΕ