Συγκροτήθηκε σε σώμα το νέο Διοικητικό Συμβούλιο του Φαρμακευτικού Συλλόγου Αττικής (ΦΣΑ). Σύμφωνα με ανακοίνωση του Συλλόγου, πρόεδρος αναδείχθηκε εκ νέου ο Κ. Λουράντος, αντιπρόεδρος η Ειρ. Βαξεβανάκη - Μπογδάνου, γραμματέας ο Ηλ. Γιαννόγλου, ταμίας η Αικ. Σταυροπούλου και μέλη οι Ελ. Αρμένακα, Ι. Δαγρές, Στ. Καλογερόπουλος, Χαρ. Κρανιώτης και Χαρ. Χαρός. |
Διαβάστε επίσης
15/7/2024 10:16:36 μμΜπλακ άουτ στη διαθεσιμότητα φαρμάκων φοβούνται οι φαρμακοποιοί
Τι ζητούν από τον Αδ. Γεωργιάδη και τον ΣΦΕΕ
15/7/2024 10:09:37 μμΜπορούν οι αγωνιστές του υποδοχέα GLP-1 να μειώσουν την εμφάνιση καρκίνων που σχετίζονται με την παχυσαρκία;
Τι έδειξε νέα μελέτη στο JAMA Network Open;