![main photo](/thumb/article/652x0/23737/47b532d002112cd229e77103e24f45e3.jpg)
Η εταιρεία φυτικών καλλυντικών βιοτεχνολογίας FITO+ έχει αποκλειστική συνεργασία για το χώρο των καλλυντικών με τη Βίκυ Κουλιανού.
Η επιλογή της Βίκυς Κουλιανού ως πρόσωπο της FITO+ στα φαρμακεία έγινε με γνώμονα ότι είναι μια άριστη επαγγελματίας, άφθαρτη, που ποτέ δεν έδωσε δικαίωμα με την προσωπική της ζωή στην ελληνική κοινωνία.
Με κυρίαρχο μήνυμα: «Η Βίκυ Κουλιανού πρέσβειρα των ελληνικών φυτικών καλλυντικών βιοτεχνολογίας FITO+», η εταιρεία δημιούργησε μια σειρά προβολών μέσα στο φαρμακείο για τα προϊόντα της.
Ταυτόχρονα η Βίκυ Κουλιανού έχει παρευρεθεί σε εκδηλώσεις αλλά και σε συνέδρια που συμμετείχε η εταιρεία, λανσάροντας με αυτό τον τρόπο τα προϊόντα FITO+.
Αναφορά σε αυτή τη συνεργασία γίνεται και σε τηλεοπτικά spot αλλά και στη διαφημιστική καμπάνια στο ραδιόφωνο που «τρέχει» η FITO+ αυτήν την περίοδο.
Περισσότερες πληροφορίες στο τηλ.: +(30) 210 8327416.
![](/UserFiles/kallintika/fito+.jpg)
Η εταιρεία φυτικών καλλυντικών βιοτεχνολογίας FITO+ έχει αποκλειστική συνεργασία για το χώρο των καλλυντικών με τη Βίκυ Κουλιανού.
Η επιλογή της Βίκυς Κουλιανού ως πρόσωπο της FITO+ στα φαρμακεία έγινε με γνώμονα ότι είναι μια άριστη επαγγελματίας, άφθαρτη, που ποτέ δεν έδωσε δικαίωμα με την προσωπική της ζωή στην ελληνική κοινωνία.
Με κυρίαρχο μήνυμα: «Η Βίκυ Κουλιανού πρέσβειρα των ελληνικών φυτικών καλλυντικών βιοτεχνολογίας FITO+», η εταιρεία δημιούργησε μια σειρά προβολών μέσα στο φαρμακείο για τα προϊόντα της.
Ταυτόχρονα η Βίκυ Κουλιανού έχει παρευρεθεί σε εκδηλώσεις αλλά και σε συνέδρια που συμμετείχε η εταιρεία, λανσάροντας με αυτό τον τρόπο τα προϊόντα FITO+.
Αναφορά σε αυτή τη συνεργασία γίνεται και σε τηλεοπτικά spot αλλά και στη διαφημιστική καμπάνια στο ραδιόφωνο που «τρέχει» η FITO+ αυτήν την περίοδο.
Περισσότερες πληροφορίες στο τηλ.: +(30) 210 8327416.
![](/UserFiles/kallintika/fito+.jpg)